Kombe Mercedes Vito dizel -99

Shitet nga: Skender 25 Shk 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 999 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes ose nderroj urgjentisht Mercedes Vito i vitit 1999 ne gjendje te mire teknike ku posedon kuken ,goma te reja me C. I rujtun sic shihet dhe ne foto per kontakt ne keta nr tel : +37744601023 viber ; +37744469095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim