Kombe Peugeot Boxer -98

Shitet nga: Burim 27 Mar 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Peugeot Boxer, 1998, Tipi 230L, 2.5 Diesel.

Regjistrim deri me 15-05-2015.

Furgoni eshte ne defekt ne zgllobin e majte dhe brava e ndezjes ne defekt. Mareveshja nese ne i regullojme qmimi i fundit eshte 1600.

Nese I merni ju persiper regullimet Qmimi i mbrame 1400.

Ose bejme edhe ndrim me ndonje veture apo pickup. Qmimi me ndrim eshte 1700.

Nuk eshte ne hipoteke.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim