Kombe Renault Trafic 2.5D -94

Shitet nga: flori 23 Shk 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet kombi renault trafic diesel 2.5 si dhe nderrohet me ndonje vetur me te vogel ose material ndertimor
Kombit i ka skadu regjistrimi,eshte qlajmeruar dhe ska denim
Kombi ka 8+1 Ulese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim