Kombe VW LT dizel -90

Shitet nga: liridon 17 Shk 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kamjoni esht i ardhur nga gjermanina esht ne gjendje te rregullt u ardh ne kosov ma so vozit kamjoni ska te pagune kurgjadhe esht ne gjendje te mir dhe esht kiperash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim