Kombe VW T2 dizel -90

Shitet nga: f 14 Pri 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Kombi Wolsvagen 2 ,ne gjendje te mire fizike ,ka kater rrote te reja to posa blera ,matorin normal.

Per me shume informata mund te pyesni dhe do te behte takim dhe shitja do te ndodhe nese dy palet kane interse kaloni mire. Deri ne qershor ka regjistrim RKS.

044812875 ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim