Kombe VW T4 1.9 turbo dizel -95

Shitet nga: Dardani 22 Shk 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shes volkswagen kombi 1.9 turbo dizell i sapo ardhur nga gjermanija ne gjendje teper te mire teknike dhe optike,me goma te reja me te gjitha serviset e bera ne gjermani me liber servisi dhe pas asnje gervishje,i vozitur vetem nga nje pronar deri me tani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim