Kombe VW T4 dizel -94

Shitet nga: Sokrati 22 Mar 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 350 EUR

Komuna: Prishtinë
Eshte ne gjendje te rregullt optike dhe mekanike,nuk ka nevoj per investime.
Me dokumentacion ne rregull,nuk eshtë ne hipotek perkthimi i menjehershem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim