Kombe VW T4 dizel

Shitet nga: xhavit 18 Mar 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet kambi vw t4 ka motorr 2.4 disel esht shum i mir dhe sidomos motorri per ma shum info kontaktoni 049 408 853 flm per mirkuptim pres blersin serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim