Kombi Fiat Ducato

Shitet nga: Muhamet 02 Pri 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Kombin Fiat Ducato viti i prodhimit 99 i doganuar dhe i sapo importuar nga zvicrra ne gjendje te rregullt ...etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim