Kombi Mercedes 210 diesel -90

Shitet nga: Iliri 26 Shk 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes kombi Mercedes 210 Diesel
Kombi eshte ne gjendje super te mire ,1 vite ka regjistrim ka servo dhe i servisuar komplet .
Por me shume kontakto ne nr 049 175 920
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim