Kombi Mercedes benz 208d URGJENT

Shitet nga: Kombi Mercedes 208D 04 Pri 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes kombin Mercedes benz 208d, viti i prodhimit 1994, motorri 2.3dizel (ne gjendje shume te mire), ne trap shum i ruajtur dhe perballon qfardo lloj ngarkese pa problem, gomat sava shum pak te perdorura, timonin hidraulik dhe me regjistrim te skaduar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim