Kombi VW T4 -94

Shitet nga: Sokrati 22 Mar 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 350 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike ,nuk ka nevoj per riparime ,dokumentacionet jane ne rregull dhe perkthimi i menjehershem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim