Kombi VW T4 Disel me FRIGO -96

Shitet nga: Pllana 13 Pri 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Kombi VW T 4/ 2.5 Disel viti Prodhimit 25.10.1996 i Bardhe.
Kombi eshte ne gjendje shume te rregullt teknike dhe i regjistruat deri ne muajin e 11/2015
Ka servis te rregullt, goma te reja,radio,zentral,xhama automatik,etj,
I ardhur vitin e kaluar nga Gjermania

Cmim3200

tel 049 111 761
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim