Kombi Wosvagen 2 -90

Shitet nga: f 06 Pri 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Lloji:Wosvagen 2
Viti i prodhimit: 1990
Ngjyra: E bardh
Dyer:4 dyer
Motorri: 1,6
Rrote:4 Rrote i ka te reja posa i kam ble ne gjendje perfekte jane me C, 250 me kane kushtue.
Regjistrim dhe sigurim ka deri:06.06.2015
Tipi: 255
Kilometrazhen nuk eshte sakt :0000000


Te intersuarit le te thrrasin mos te hezitojn dhe te flasim per kysmetin e kesaj shitje me te mira kaloni mire .

Po ashtu mund ti shiqoni foto e tij
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim