Kombi t4 1. 9 Dizel

Shitet nga: Ahmet Gashi 10 Mar 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes kombi T4...1.9 dizel viti prodhimit 1993 është në gjendje të rregullt , dhe ka 1 vit të plot regjistrim. Mundsi ndrrimi me vetura VW passat caravan 1.9 dhe Mercedes caravan c 200 220 me vit të prodhimit prej 2002 deri në 2004 për informata me të hollsishme mund të lajmroheni në Nr. tel.044 299 925


vw golf 4 vw golf 5.vw golf 6..vw passat 4 vw passat 5.vw passat c..mercedes 200 mercedes 220 mercedes 270 mercedes 320. vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim