Komplet Linjen e Gurthyesit, me site Komplet.

Shitet nga: Gurethyes 21 Krr 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes komplet linjen per gurethyes, ku perfshihet Nofulla, Mullini, dhe sita per ndarjen e fraksioneve te zhavorit, te gjitha ne gjendje perfekte dhe te gatshme per pune, shikoni Fotot dhe Videot dhe binduni.
Çmim i volitshem.

PRES BLERES SERIOZ!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim