3 bandash te kamjonit

Shitet nga: egzon 27 Nën 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shiten 3 bandash t mercedesit 13 14 17 qmimi 60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim