Ford Transit -04 2.0 disel

Shitet nga: florim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Ford Transit 2004 kilometrat e me ulse garantune ne gjendje shumm te mir full extra per ma shum kontaktoni ne numrat 044/45/49-663-993 viber:+37744663993
boj ndrrim me Skele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim