Kamion bore Man 4x4 viti 1985

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fati com 27 Nën 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion Man tipi 19/192 viti 1985
Xhendja siq shihet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim