Kamionet Ford TRANZIT 2008 dizel

Shitet nga: Florim 06 Mar 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamionet Ford Tranzit 2008 Diezel 2.5 TD pesha e lejuat per ngarkim 1500kg
Forca e terheqjes se rimokios 2800kg
Kamioneta esht me targa te huaja kotaktoni ne numrin e telefonit&viber : 044277263
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim