Kamioni

Shitet nga: Halim 14 Sht 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet shlep kamioni mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim