MAN 18 414

Shitet nga: Muhamet 11 Pri 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin Man 18 414 viti i prodhimit 99 , me pump te kiperit , nuk posedon denim te regjistrimit ... etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim