Mercedes benz sprinter frigo

Shitet nga: Mercedes benz sprinter frigo 31 Tet 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet mercedes sprinter frigo viti 2006 i dalur ne rrug ne vitin 2008 i sapo doganuar dhe i regjistruar ne gjendje perfekte motorrike optike dhe frigo i punon shum ne rregull per qdo informat na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim