Mercedesin vito

Shitet nga: .. 13 Shk 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 350 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercedesin vito ne gjendje te rregullt 1 vit regjistrim vetem sa po regjistruar gjithqka ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim