PEUGEOT BOXER 2006

Shitet nga: Private 16 Sht 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kombi eshte ne gjendje te rregullt me regjistrim deri ne fund te vitit
Posedon klimen
Radio cd
Servo
Etj
Viti 2006
Mundesi ndrrimi me pickup ose vetur

044132711 vetem te interesuar serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim