VW LT 35 TDI -06 MAXI ARDHUR NGA GJERMANIA

Shitet nga: Lt 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet vw LT viti 2006 2.5 TDI I ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE TE MIR JU MIRPRESIM MAXI.lt kombi t4 sprinter fiat ducato citroen boxer caddy opel combo golf
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim