2008 Komatsu 35MR

Shitet nga: vehicle 01 Dhj 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
1290 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim