2011 Case CX22B

Shitet nga: vehicle 06 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
890 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim