ACTROS 1835 me RIMORKIO

Shitet nga: burim 27 Tet 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin Actros 1835 bashk me rimorkio ne gjendje shume te mire per me shume informata ju lusim te lajmeroheni ne numrin e tel. 044 821 407
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim