ACTROS 41 43 VITI 2000 8X6

Shitet nga: driloni 16 Pri 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ACROS 4143 VITI 2000 NE GJENDJE TE MIR I RIGJISTRUAR GOMAT 80% 17cm I ARDHUR NGA JASHT VENDI TEL.VIBER 044 650 573.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim