ACTROS 41 43 VITI 2001 ERO 3

Shitet nga: driloni 23 Tet 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ACTROS 41 43 VITI 2001 ERO 3 18cm I Rigjistruar ne gjenjde te mir 90% i ardhur nga jasht vendi tel .viber 044650573
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim