Agregat ( gjenerator ) 400 kw 570 klw

Shitet nga: Fati com 23 Gsh 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Agregat ( gjenerator ) 400 kw 570 klw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim