Atego 8.17

Shitet nga: Avdiu shpk 19 Sht 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Atego 8.17 me kran ne gjendje shum te mir me dogan te paguar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim