Atego 817

Shitet nga: Avdiu shpk 14 Sht 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Atego 8.17 me kran me dogan te pagura ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim