Auto shlep / Marimang "TE TAFA"

Shitet nga: Mustaf Sekiraqa 15 Shk 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bëjmë bartjen e makinave gjësendeve tjera si dhe Ngarkim me kran 24orë
Pesha e ngarkesës : 4 ton

Vala/ 044425793
Ipko/ 049324124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim