Auto shlep

Shitet nga: Mustaf 06 Gsh 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bejm transporting e Tee Te gjitha veturave deri 3.5 tona ne tee kosoven e ahqiprin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim