Autobus

Shitet nga: Mensuri 25 Shk 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Setra 315 hd viti i prodhimit 1993 ne gjendje shum te mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim