Autoshlep

Shitet nga: Mustaf 06 Gsh 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bejm transporting e Te gjitha veturave deri3.5tona ne tee Kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim