BEJM HAPJEN E PUSEVE BUNARVE

Shitet nga: vesim 26 Nën 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bejm hapjen e puseve ne terene te forta dhe te buta me gypa te plastikes
tel 044 842 887 ose 049 835 875
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim