BEJME TRANSPORTIN E TE GJITHA GJERAVE

Shitet nga: Fahredin 24 Jan 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bejme transportin ne gjith Kosoven me lartesi prej 14M.Bejme transportin e Gjeneratorave,Kontinjerav,Gypav,Kioskav etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim