BLEJ KAMIONA 24-29,26,-35 24-35 etj......

Shitet nga: loni 23 Jan 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
BLEJ KAMIONA MERCEDES,MAN daf, 24-29,26,-35 24-35 TEL VIBER +37744650573
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim