Baber Makin Grryse Asfaltit Wirgen

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fati com 09 Tet 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Makin grryse asfalti tipi Wirgen 50 she
Viti 1999 importuar nga xhermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim