Bager

Shitet nga: bager 31 Tet 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
bager skip ne gjendje te rregullt esht i mundshum edhe ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim