Bager 5ton

Shitet nga: Albrim 31 Tet 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet bager ne gjendje te rregullt me 3 korpa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim