Bager Kobelle 10 ton

Shitet nga: Arton 30 Nën 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kobelle 10 ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim