Bager Liebherr 912 Litronic

Shitet nga: Labinot 18 Jan 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Liebherr 912 litronic esht ne shendje shum te mir. Me goma, 22 ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim