Bager-Lug ngarkuse

Shitet nga: ........ 06 Mar 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes lugen ngarkuse Komarsu L65 ne gjendje perfekte lugen 1.70 kubik nuk esht hipotek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim