Bager libeher503

Shitet nga: Adem berisha 29 Shk 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
She's bager libeher503 ponon Mir me gjendje te rregull korpen e ka Ma Shum Se 2 kopik ponon me ni komand per Ma Shum kontakto Edhe ne tel 044138937
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim