Bager makin per grryrjen e asfaltit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fati com 06 Sht 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Makin per grryrje te asfaltit deri 50 cm xhersia viti 1999 e sapo importuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim