Bager valak tipi Hamm viti 1993

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fati com 06 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Valak tipi Hamm viti 1993 pasha 8000 kg
Importuar nga xhermania 5230 or pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim